top of page
Birds Eye Trambolin

Soft Play Kids

Trambolin Yedek Parça ve Bakım

Soft Play Kids olarak trambolinler için yedek parça temini ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Trambolin yayı, brandası, süngeri, zıplama ağı, bezi, filesi ve koruma minderi gibi ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

Hakkımızda

OYUN PARKI Lider Market Grup güvencesiyle Ankara tesislerimizde üretilmektedir. Öncelikle mimarlarımız tarafından görsel olarak modellemesi yapılan sistem, alıcı tarafından beğenilip onaylandıktan sonra; ana gövde kısımları 40x40 2 mm profilden oluşturularak, üzeri Avrupa normlarındaki yoğunlukta darbe emici silindir blok polietilen süngerle kaplanır. Bu kaplama, yaralanmaları ve çarpmaları önlemek için özel olarak tasarlanmıştır.
 

Bu sistemler, alev yürümez özellikte ve toksit boya içermeyen 1100 denye renkli PVC brandalar ile ısı ile kaplanır. Daha sonra, sistemlerin özellik ve işlevine göre 4x4 cm gözenekli, özel üretilmiş düğümsüz ağlar gerilerek aksesuarları ile hazır hale getirilir.
 

Sistem, özellikle tesislerimizde kurularak eksik ve güvenlik kontrolleri yapıldıktan sonra her parça tek tek streçlenip numaralandırılarak sevke hazır hale getirilir.
 

Şirketimizin güvenirliği ISO 1900-2008 sertifikasına sahiptir.

Topları ile oynayan kız

Değerlendirmeler

YORUMLAR

Image by Christian Buehner
Kadın
Adam bir Beraberlik ile otururken

Soft Play Kids markamızdan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Trambolinimin yayı kırıldığında hızlıca yedek parça temin edip kurulumunu yaptılar. Süngerler ve zıplama ağı da yenilendi, artık çocuklar güvenle oynayabiliyor. Teşekkürler Soft Play Kids!

Ahmet T.

İşletme Sahibi

bottom of page